Saturday, April 14, 2012

The Begginning


Początki zawsze są trudne, ale wierzę, że gdy człowiek cieszy się na nadchodzące wydarzenie, wcale nie musi tak być. Właśnie teraz odczuwam wielkie podniecenie! Czuję, że to jest mój moment, więc zakładam bloga. Będzie to blog głównie na temat mody, opatrzony zdjęciami. Fakt, może jestem trochę za młoda na coś takiego, ale myślę, że na tyle odważna by wreszcie zacząć! Jestem gotowa!

ENGLISH: Beginnings are always difficult, but I believe that when a person is looking forward to upcoming event, it doesn't have to be that way. Now I feel very excited! I feel that it's my moment, so I created a blog. It's going to be basicly about fashion, with some photos. Yes, maybye I am a little bit too young for this, but I think that I am brave enough to start! I am ready!

Love, 
Z.

No comments:

Post a Comment

Witam! Jestem bardzo wdzięczna za pozytywne komentarze, które zostawiacie pod moimi postami. Naprawdę to doceniam. Jednakże nie toleruję cyber bullingu, więc wszystkie negatywne komentarze obrażające mnie zostaną zignorowane

Hello! I am very grateful for positivie comments that you leave under my posts. I really appreciate it. However I don't tolerate cyber bulling, so all the negative comments that insult me will be ignored.

Love,
Z.