Thursday, June 7, 2012

Creepers
Już! Wczoraj dotarły do mnie creepersy zamówione na stronie DeeZee i muszę przyznac, że jestem tak uradowana tym, że je mam!!!! Pomimo, że wiele osób na około powtarza mi, że są, cytuję "ohydne", ja jestem nimi totalnie zachwycona! W dodatku miałam do wykorzystania kartę na 20 zl w H&M więc skorzystałam i kupiłam sobie pierścionki. Jest to właśnie styl, na punkcie którego ostatnimi czasy oszalałam! Taki monochromatyczny...? Strasznie podoba mi się również styl bloggerki Ivanii Carpio z Love Aesthetics.

ENGLISH: Yes! Yesterady I got my creepers from a website DeeZee and I am so happy about it! Many people tell me that they are awful, but I just think...they are "simply the best"! The thing I like about them is that they are white, so they are eye-catching! 
I also bought 3 rings from H&M. Lately I got crazy about gold or silver, big jewellery and (if I can call it that way) a monochromatic style. I also love Ivania Carpio's style from Love Aesthetics, which is a great inspiration!


1 comment:

  1. pierścionki zajebiste! :D buty spoko, ale średnio mi w sumie takie przypadły do gustu.

    ReplyDelete

Witam! Jestem bardzo wdzięczna za pozytywne komentarze, które zostawiacie pod moimi postami. Naprawdę to doceniam. Jednakże nie toleruję cyber bullingu, więc wszystkie negatywne komentarze obrażające mnie zostaną zignorowane

Hello! I am very grateful for positivie comments that you leave under my posts. I really appreciate it. However I don't tolerate cyber bulling, so all the negative comments that insult me will be ignored.

Love,
Z.